Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 82742235

Kategorie

Pracuj jako operátor výroby v Panasonicu - slevy i bonusy

- [1.12. 2017]

Pracuj jako operátor výroby v Panasonicu - slevy i bonusy - 1
Pracuj jako operátor výroby u jedné z největších světových firem ve výrobě spotřební elektroniky – Panasonic v Pardubiciach. Buď součástí týmu, který se skládá z celkově více než 10 tisíc zaměstnanců. Nabízíme ti výkonnostní a docházkové bonusy, moderní a čisté pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a množství dalších výhod, jakož i možnost získat firemní byt.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
◦ práce na výrobních linkách
◦ výroba rádií, autorádií a elektrosoučástek
◦ obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování
◦ pravidelná údržba strojů
◦ kontrola kvality výrobků

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI:
◦ minimální dosažené vzdělání – základní
◦ dobrá motorika rukou a zručnost
◦ ochota pracovat ve 12 hodinových směnách
◦ chuť pracovat v elektrotechnickém průmyslu
◦ základní znalost anglického jazyka je výhodou, ne však podmínkou

NABÍZÍME:
◦ stabilní výdělek 23 500 Kč
◦ výkonnostní a docházkové bonusy
◦ ubytování a doprava zdarma
◦ možnost ubytovat i páry
◦ příspěvek na stravu v závodní jídelně
◦ možnost získávat zkušenosti i bez předchozí praxe
◦ čisté a klimatizované pracovní prostředí
◦ pracovní pomůcky a oblečení
◦ možnost využít závodního lékaře
◦ slevy na výrobky značky Panasonic
◦ zvýhodněné vstupenky do Pardubického divadla

Telefon:

EXPRESS PEOPLE
232232555

Lokalita:738 01 Frýdek - Místek

Vidělo:

114 lidí

Mzda/plat:

23 500 Kč