Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 82864638

Kategorie

Hledáme kmenové zaměstnance na pozici Svářeč - nové nábory

- [4.12. 2017]
Máte zkušenosti se svařováním či se chcete naučit svařovat?
Nastartujte svojí kariéru ve firmě, která si Vás bude vážit!!!
Nabízíme jistotu stabilního zaměstnání v přátelském kolektivu ve firmě zabývající se výrobou dveří do vlaků na pozici SVÁŘEČ TIG MAG.

Náplň práce:
- svářeč TIG MAG
- svařování ocelový nerezový materiál (tedy i drahý, a proto je potřebná precizní práce s nízkou zmetkovitostí)

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 2SMĚNNÝ PROVOZ
- proplácené přesčasy a rozmanité firemní benefity
- práce v čistém a klidném prostředí
- dovolená 4 týdny, závodní stravování

Požadujeme:
- platný svářečský průkaz výhodou
- vyučení ve strojírenském oboru
- znalost výkresové dokumentace
- praxe ve svařování metodou 135 a 141
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- schopnost samostatné práce
- spolehlivost a pracovitost
- zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností

Telefon:

Petra Klímová
602535437

Lokalita:301 00 Plzeň

Vidělo:

195 lidí

Mzda/plat:

Nerozhoduje