Hlavní stránka > Práce > Chemie a potravinářství > Inzerát č. 82892121

Kategorie

Pekař, mísič (Rokycany)

- [4.12. 2017]

Pekař, mísič (Rokycany) - 1
Pekařství Frídel v Rokycanech přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici „pekař - mísič”.

Pracovní náplň:
Navážení surovin podle podkladů k výrobě, mísení těsta a průběžná kontrola dávkování surovin dle technologických postupů. Dále předání těsta k dalšímu zpracování a průběžná spolupráce s obsluhou pece, čištění strojů a zařízení, úklid podle předpisů.

Požadujeme:

- střední odborné vzdělání s výučním listem, v oboru „pekař”
- zdravotní průkaz
- zkušenost na podobné pozici min. 1 rok
- samostatnost
- pečlivost
- komunikativnost

Nabízíme:

- perspektivní zaměstnání
- zázemí naší zavedené společnosti
- svačiny z našeho sortimentu zdarma
- jistotu výdělku (výplata vždy včas na účtu)

Mzda: 28000 Kč - 30000 Kč
Nástup možný ihned!

V případě zájmu volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Telefon:

Monika Frídelová
777799301

Lokalita:337 01 Rokycany

Vidělo:

83 lidí

Mzda/plat:

V textu