Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 82908582

Kategorie

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Faurecia Nýřany náb. příspěvek 7000 Kč

- TOP - [13.12. 2017]

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Faurecia Nýřany  náb. příspěvek 7000 Kč - 1

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Faurecia Nýřany  náb. příspěvek 7000 Kč - 2
ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Faurecia Nýřany  náb. příspěvek 7000 Kč - 3
ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ Faurecia Nýřany  náb. příspěvek 7000 Kč - 4
!!! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ FAURECIE NÝŘANY!!!

Jste zkušený v opravárenských a údržbových pracech anebo čerstvý absolvent elektrotechnické školy?
Jste připravený pracovat ve směnném provozu?

Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:
• Zodpovídá za opravárenské práce na výrobních strojích a
linkách
• Účastní se preventivní údržby vybavení a zařízení
• Zaznamenává provozní údaje
• Analyzuje strojové a provozní problémy na přiděleném
vybavení
• Zajišťuje testování vybavení
• Práce ve směnném provozu

Požadujeme:
• Čerstvého absolventa elektrotechnické školy nebo zkušeného údržbáře - elektrikáře
• Vyhlášku 50 minimálně §5
• Pečlivost
• Zručnost
• Základní znalost Wordu a Excelu

Nabízíme:
• Mzdu až 25 000 CZK měsíčně (plus další příplatky)
• Náborový příspěvek 7 000 CZK!!!
• Možnost ubytování
• Stravování zdarma
• Příspěvek na dopravu
• Služby fyzioterapeuta primo na pracovišti

a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod!!!!

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás zkontaktujte na telefonním čísle 720 748 654 nebo na mailové adrese faurecia.plzen@faurecia.com

Telefon:

Hana Petrlíková
720748654

Lokalita:330 23 Plzeň-sever

Vidělo:

146 lidí

Mzda/plat:

V textu