Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 82934574

Kategorie

Dispečer - operátor taxislužby - Praha

- TOP - [17.12. 2017]
IHNED přijmeme dispečera/ku taxislužby v Praze na Zličíně. Možno po zapracování dispečink i z domova.

Požadujeme:
Dobrou znalost Prahy, dobré ovládání PC, samostatnost, pracovitost, časovou flexibilitu.

Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu na dohodu, vyplácení mzdy týdně, práci časově přizpůsobivou.

Místo výkonu práce je Praha 5 Zličín.
Na věku nezáleží, možno i pro ZTP.

Náplň práce:
Přijímání telefonických objednávek na taxi a zadávání do interního systému, koordinace vozů taxi po Praze.

Nástup NUTNÝ IHNED.

Více info po tel, nebo posílejte životopisy.

Zkušenosti s dispečinkem výhodou.

Telefon:

G.S.
777333273

Lokalita:155 21 Praha 5

Vidělo:

108 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč