Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 82939042

Kategorie

Sales. čajova společnost

- [5.12. 2017]
Čajova společnost White Peony hledá zaměstnanci na pozice sales manager, kteří ví, co znamená tvrdě pracovat, nebojí se změny a chtějí se naučit něco nového.

Náplň práce
- Prezentace produktů společnosti
- Práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
- Telefonický a osobní kontakt s klienty
- Účast na obchodních jednáních
- Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
Požadujeme
- Dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
- Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
- Výbornou znalost českého jazyka
- Dobrý mluvený projev
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Reprezentativní vystupování
- Odolnost vůči stresu
Nabízíme
- poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
- přátelský a mladý kolektiv
-příjemné pracovní prostředí v Karlíne
- příležitost pro svůj rychlý růst a rozvoj – šikovný obchodník často rozvine svou kariéru a přejde ke svým vlastním obchodním jednáním

Informace o pozici

Místo pracoviště:
Hlavní město Praha, Karlín

Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva

Požadované jazyky:
Čeština (výborná/rodilý mluvčí)

Od 20.000 czk

SV s foto na email alena@whitepeony.eu
Tel 602400321

Telefon:

Alena
602400321

Lokalita:186 00 Praha 8

Vidělo:

91 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč