Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 82946498

Kategorie

Obsluha výrobního zařízení

- [6.12. 2017]
Jsme inzertní portál ameba.eu, zaměřený na personální inzerci. Volná pracovní místa našich klientů aktivně podporujeme marketingovými kampaněmi na internetu a sociálních sítích.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha výrobního zařízení
- nastavování potrubních tras
- čerpání surovin a expedice hotových výrobků stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
- práce s vyhrazeným plynovým a tlakovým zařízením
- manipulace s odpady a jejich ukládání na stanovené místo
- evidence průběhu výrobního procesu do operačních listů a další dokumentace
- odběry vzorků
- ranní směna: 7,5 hod. nebo nepřetržitý provoz 12-ti hod. směny

Požadujeme:
- vyučení či maturita v jakémkoliv technickém či strojním oboru – vhodné i pro absolventy
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků, zkušební doba: 3 měsíce
- dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak
- čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
- 5 týdnů dovolené
- možnost využívat podnikové rekreační zařízení v Krkonoších za nízkou cenu
- možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel
- příspěvek na penzijní připojištění
- obědy již od 18Kč

Telefon:

Michaela Hamplová
601166173

Lokalita:400 01 Ústí nad Labem

Vidělo:

55 lidí

Mzda/plat:

Dohodou