Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 82947089

Kategorie

Strojní inženýr

- [6.12. 2017]
Jsme inzertní portál ameba.eu, zaměřený na personální inzerci. Volná pracovní místa našich klientů aktivně podporujeme marketingovými kampaněmi na internetu a sociálních sítích.
Popis pracovní pozice:
Zpracovává:
- technické podklady pro určené investiční projekty ze strojního hlediska
-vyjádření k technickým nabídkám ze strojního hlediska
- vstupní informace z firemních a veřejně přístupných databází

Provádí:
- posouzení technických nabídek ze strojního hlediska
- revize dodavatelských smluv z technického hlediska
- kontrolu správnosti, účelnosti a efektivnosti projektové přípravy a následně realizace projektů

Připravuje a účastní se:
- výběrových řízení v rámci určených investičních projektů

Koordinuje:
- činnosti s ostatními pracovníky Oddělení investic
- činnosti s ostatními pracovníky odborných útvarů podniku
- činnosti s pracovníky externích firem

Spolupracuje:
- s manažery projektů, s dalšími odbornými členy přípravných a realizačních týmů projektů, externími, projektanty, dodavateli

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, chem. inženýrství)
- schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost
- proaktivní přístup k řešení problémů a konfliktních situací
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
- zkušenost v oblasti strojní montáže – potrubní sestavy, rotační stroje, statistické aparáty výhodou
- znalost legislativy platné pro vyhrazení tlaková a plynová zařízení (PED, TPED, ASME) výhodou
- zkušenosti v některé z následujících oblastí: chemický průmysl, petrochemie, plynárenství, energetika
- zkušenosti v oblasti integrace jednotlivých komponent do celkového projektu je vítána
- řidičský průkaz sk. B
- reference z účasti na větších projektech výhodou

Nabízíme:
- zvýhodněné stravování
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
- možnost profesního růstu při práci na investičních projektech s aplikací moderních technologií
http://www.ameba.eu/nabidka-prace/spolchemie/ index.php?id=1507

Telefon:

Michaela Hamplová
601166173

Lokalita:400 01 Ústí nad Labem

Vidělo:

29 lidí

Mzda/plat:

Dohodou