Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 82955552

Kategorie

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

- TOP - [13.12. 2017]

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - 1
Firma Pytloun Hotels působí na trhu od roku 2003 a v současné době nabízí prvotřídní služby v oblasti ubytování a gastronomie.
Do svého týmu hledáme schopného a motivovaného kolegu na pozici číšník/servírka.

Pracovní doba:
od 6:00 do 14:00 hodin, od pondělí do pátku.

Náplň práce:
Příprava restaurace na snídaňový provoz.
Obsluha hostů v průběhu snídaní
Debaras a doplňováni snídaňového sortimentu
Udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor.
Evidence a kontrola zásob.
Spolupráce s ostatními odděleními – kuchyň, technické oddělení, recepce a další.
Důraz na spokojenost hostů, aktivní zapojení do provozu.
Udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadujeme:
Komunikativní znalost Aj nebo Nj.
Vzdělání v oboru hotelnictví vítáno (i absolovent).
Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost.
Výborné komunikační schopnosti, profesionální přístup.

Nabízíme:
Příjemné prostředí moderního hotelu.
Přátelský a dynamický kolektiv.
Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
Široká škála firemních benefitů.
Možnost dalšího růstu v rámci společnosti.
Motivační finanční ohodnocení orientované na výsledek.
Sleva na stravování po celém hotelovém řetězci.

Možný nástup: ihned

Telefon:

Mária Barteková
608022663

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

136 lidí

Mzda/plat:

Dohodou