Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 82963205

Kategorie

Pizzař, pomocný pizzař

- [6.12. 2017]

Pizzař, pomocný pizzař - 1

Pizzař, pomocný pizzař - 2
Pizzař, pomocný pizzař - 3
Pizzař, pomocný pizzař - 4
Pizzař, pomocný pizzař - 5

Pizzař, pomocný pizzař - 6
Hledáme pizzaře pro naši sezonně vytíženou restauraci v historickém centru Třeboně.

Náplň práce: topení v peci na dřevo, výroba a pečení 100 až 300 pizz denně dvou velikostí, pomoc na všech pozicích podle potřeby- Tzn. Pomoc se servírováním, debarasem, zaděláváním těsta, přípravou ingrediencí, sekáním dřeva, atd.

Požadujeme: praxe v oboru nutná, fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu, rychlost, dodržování hygienických pravidel na pracovišti (HACCP proškolíme), spolehlivost, týmový duch, slušné vystupování a ochota se učit a pomáhat, potravinářský průkaz.

Nabízíme: práce od května do října cca 150-200 hodin/měsíc v mladém a dynamickém kolektivu, osmihodinové směny- ranní/ odpolední pět dní v týdnu nebo celodenní (15 h)směny krátký/ dlouhý týden, hodinová mzda 130,- až 180,-, jídlo zdarma.

Své životopisy zasílejte na Jindriska.palenska@gmail.com nebo volejte 603370258

Telefon:

Jindřiška
603370258

Lokalita:379 01 Jindřichův Hradec

Vidělo:

85 lidí

Mzda/plat:

V textu