Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 82989150

Kategorie

vypisování přihlášek

- TOP - [12.12. 2017]
společnos PLATFORM ENERGY s.r.o. Hledáme šikovné obchodníky, kteří chtějí FLEXIBILNÍ pracovní dobu, uzavírat OBCHODNÍ PŘÍPADY a vydělat si ZAJÍMAVÉ PENÍZE. Čeká na tebe team obchodníků, se kterými je sranda a vždy tě podpoří!Vedení, které tě umí namotivovat tak, abys dosáhl/a těch nejlepších výsledků!
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:• Příjemné a profesionální vystupování
Zkušenosti na pozici obchodního zástupce výhodou
Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)
Silná orientace na cíl
Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita.
Své životopi zasílejte na:info@platform-energy.cz

Telefon:

Patrik Stalmach
777770792

Lokalita:709 00 Ostrava

Vidělo:

125 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč