Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 83011439

Kategorie

servisní technik

- [7.12. 2017]
ABAMO s.r.o. - česká společnost s tradicí od roku 2002 v oboru kancelářské techniky hledá pro pracoviště v Brně – Bosonohách uchazeče na pracovní pozici

Pracovní náplň:
- opravy tiskáren a kopírek
- rozvoz zboží
Požadujeme:
- učební obor nebo SŠ nejlépe technického směru
- zručnost, pečlivost, spolehlivost
- vhodné i pro absolventa, zaučíme
Nabízíme:
- jednosměnný provoz v Brně

Nástup možný ihned nebo podle dohody

Pokud Vás naše nabídka oslovila, volejte pro bližší informace a termín pohovoru tel.: 603 419 730.

Telefon:

Jaroslav Novotný
603419730

Lokalita:642 00 Brno

Vidělo:

55 lidí

Mzda/plat:

100 Kč