Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 84136708

Kategorie

Expedice objednávek pro eshop - brigáda

- [8.1. 2018]

Expedice objednávek pro eshop - brigáda - 1
Náplň práce:
- balení a expedice zboží
- kompletace produktů

Svůj životopis s fotografií posílejte na mail: fendrych@f2gczech.cz

Doplňte informaci o Vašich časových možnostech Pondělí-Pátek (mezi 8:00-17:00)

Požadujeme:
Hledáme šikovné pracovníky do vytápěného skladu pro síť internetových obchodů (dárkové předměty a bytový textil) . Preferujeme dlouhodobější spolupráci (není podmínkou), ideálně více dní v týdnu . Požadujeme pozitivní přístup k práci, samostatnost, zručnost. Nabídka je vhodná i pro studenty.

Nabízíme:
-Plat 80 Kč až 120 Kč/hod. (vše záleží na šikovnosti při expedici a přípravě zboží)
-Pěkné pracovní prostředí v Brně Králově Poli
-Získáte praxi v logistice
-slušné a seriózní jednání

Telefon:

Michal Fendrych
724594363

Lokalita:612 00 Brno

Vidělo:

169 lidí

Mzda/plat:

V textu