Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 84140846

Kategorie

Obchodní poradce Hradec Králové

- [8.1. 2018]
Hledáme schopné energetické poradce na naši pobočku v Hradci Králové. Zaměstnance, kteří se nebojí pořádně ponořit do práce a vydělat nadstandartní peníze – až 60.000 Kč.

Náplň: vedení obchodních jednání s klienty, běžná administrativní práce.

Požadujeme: pracovitost, schopnost učit se novým věcem, rychle se přizpůsobovat změnám, časová flexibilita. Vhodné i pro absolventy.

Nabízíme: navolané schůzky naším Call centrem, CRM systém, zázemí stabilní společnosti, kariérní růst, dlouholetou spolupráci, profesionální zaškolení zdarma, služební automobil s CCS kartou, pasivní příjem z vlastní produkce, sjednáno 8 schůzek/den, motivační program, dlouholetá spolupráce. Prac. doba: 8:00 – 16:00 hod.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: pastrnak@auctio-energia.cz

Telefon:

Pastrňák
777777777

Lokalita:500 03 Hradec Králové

Vidělo:

57 lidí

Mzda/plat:

V textu