Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 84143019

Kategorie

Telefonní operátor/ka

- [8.1. 2018]
Pro pobočku v Hradci Králové hledáme operátor/ka na call centrum.

Náplň práce:
telefonický kontakt s klienty, pracovní doba 9-17h.

Požadujeme:
perfektní komunikační schopnosti, příjemný hlas, samostatnost, spolehlivost, zkušenost s prací na call-centru výhodou.

Nabízíme:
Příspěvek na obědy, zdarma zaškolení, HPP, dlouhodobou spolupráci, motivace, pravidelné výplaty, PC + mobilní telefon. Mzda: 25 000 hrubého

Nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na email: pastrnak@auctio-energia.cz

Telefon:

Pastrňák
777777777

Lokalita:500 03 Hradec Králové

Vidělo:

79 lidí

Mzda/plat:

V textu