Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 84151235

Kategorie

Skladník - řidič VZV

- [8.1. 2018]
Hledáme šikovného a spolehlivého skladníka -
řidiče VZV na pracoviště do Hnojníku!
náplň práce:
Skladové práce – manipulace s materiálem, práce se čtečkou
• nakládka a vykládka kamiónů, třídění boxů s materiálem, zaskladňování dle FIFO
• manuální zručnost
• ochota učit se novým věcem
• zkušenosti řízení VZV
• platný průkaz na VZV –( není podmínkou)
• ŘP skup. B
• slušné vystupování a dobrá pracovní morálka
nabízíme:
osobní ohodnocení po ZD, extra sobotní příplatky 500,-Kč, extra (nad rámec zákona) příplatky za svátky 500,-Kč, roční prémie a pololetní vouchery, stravenky, další výcvik, školení a vzdělávání, pravidelné navyšování mzdy, pojištění odpovědnosti, příjemný a přátelský kolektiv, firemní akce
mzda: od 17 000,-Kč

Telefon:

Pactra
734442105

Lokalita:739 53 Frýdek - Místek

Vidělo:

99 lidí

Mzda/plat:

V textu