Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 84154693

Kategorie

Projektant výroby

- [8.1. 2018]
Firma SEDMA International,s.r.o. je významný výrobce okenních konstrukcí, hledá šikovné pracovníka do rodinné firmy.

Náplň práce:

• zoodpovědnost za chod výroby a montáže
• zodpovědnost za plánování a optimalizaci výrobních procesů
• zodpovědnost za kvalitu výroby, zajištění trvalého zlepšování oddělení
• komunikace s obchodníky a vedením
• reporting

Požadujeme:

• SŠ, VŠ vzdělání ideálně stavebního nebo obchodního směru
• praxi v oblasti výroby nebo oboru okenních konstrukcí je velkou výhodou
• samostatnost a zodpovědnost
• kreativní myšlení
• aktivní znalost PC - MS Office
• znalost NJ/AJ velkou výhodou
- znalost systémů Schüco, Decco nebo jiných konstručních systémů je velkou výhodou

Nabízíme:
Zajímavou práci s působností v ČR a zahraničí,motivujícím finančním ohodnocením v dynamicky se rozvíjející společnosti. Možnost dalšího vzdělávání a růstu. Férový přístup, nezávislost na základě Vašeho zodpovědného jednání a dodání požadovaných výsledků.

Termín nástupu - ihned
Místo pracoviště: Újezd u Černé Hory 96
Kontaktní osoba: Sedláček Martin
Strukturované životopisy v českém jazyce společně se stručným motivačním dopisem zasílejte na jobs@sedma.cz

Vybrané uchazeče pozveme k ústnímu pohovoru.

Telefon:

Mart
776710716

Lokalita:679 22 Blansko

Vidělo:

75 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč