Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 84186946

Kategorie

Zedníci do Berlína na pohladové murivo

- TOP - [16.1. 2018]

Zedníci do Berlína na pohladové murivo - 1

Zedníci do Berlína na pohladové murivo - 2
Zedníci do Berlína na pohladové murivo - 3
Ponúkame celoročnú prácu pre 4-6 murárov - živnostníkov na prácu do Nemecka. V mesiacoch leden až březen závisí práca od počasia.
Náplň práce: pohladové murivo

Cena práce: 25,00 €/m2
V cene je zahrnuté:
vŕtanie elektrickou vŕtačkou, izolácia, murovanie, vyšpárovanie škár, transport materiálu na lešenie, výťahy pre transport materiálu sú pripravené, malta je zo sila, formát tehly NF (normálny formát).
Otvory < 2,5 qm sa do výkonu započítavajú. Pokiaľ sa pri otvoroch < 2,5 qm nachádza vedenie (rozvody), nebudú tieto zvlášť hodnotené.
Otvory > 2,5 qm budú z výkonu odrátané. Pokiaľ sa pri otvoroch > 2,5 qm nachádza vedenie (rozvody), budú tieto vymerané a odrátané z ceny.

Fakturácia: každé dva odpracované týždne
Splatnosť faktúr: 14 dní
Uhradenie faktúry v termíne splatnosti je podmienené tým, že aj nemecký zadávateľ zákazky uhradí faktúru v termíne splatnosti.

Ubytovanie:
Ubytovanie si môže živnostník zabezpečiť sám. V prípade, že ubytovanie prenechá na nás, dáva nám súhlas so započítaním pohľadávok. To znamená, že ubytovanie zarezervujeme, zaplatíme, avšak jeho hodnota bude živnostníkovi odrátaná zápočtom z vystavenej faktúry.
Ubytovanie zabezpečujeme spravidla do 15 km od miesta stavby. Jeho vzdialenosť, cena, vybavenie je prekonzultované so živnostníkom.

Požiadavky na živnostníka:
- Prax s pohladovým murivom
- V partii 4-6 ľudí sa musí nachádzať 1-2 nemčinári, ktorí budú schopní odkomunikovať práce na stavbe s nemecky hovoriacim majstrom.
- V partii sa musí nachádzať jedno auto kvôli presunom zo stavby na ubytovanie.

Kontakt:
Pracovné dni: PO-PIA 7:30-16:00 h
Mimo uvedeného času zanechajte správu. Ďakujeme, že rešpektujete pracovnú dobu a nevoláte v čase osobného voľna.
Tel. číslo: +421 948 816 594
E-Mail: ibra2@skpa.eu

Jméno:
Telefon:

IBRA PLUS
0948816594

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

309 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi