Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 84189941

Kategorie

Hledáme kurýry

- [9.1. 2018]
Hledáme kolegy na pozici řidič – kurýr na rozvoz zásilek po Severočeském kraji. Nástup možný hned.
Pracovní náplň:
• zajišťování doručování a vyzvedávání zásilek příjemcům v Severočeském kraji
• samostatné řešení situací na trase s cílem doručení a vyzvednutí všech zásilek na trase
• komunikace s příjemci, kolegy kurýry a s dispečery
• práce se skenerem
požadujeme:
• min. vyučení
• ochota pracovat v uniformě
• ŘP skupiny B min. 2 roky ( aktivní řidič )
• max. 3 trestné body v kartě řidiče
• čistý rejstřík trestů
• výborné orientační schopnosti
• silné komunikační dovednosti
Volat na tel.číslo: 606075185, 773540848

Telefon:

Blažek
606075185

Lokalita:431 11 Chomutov

Vidělo:

156 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč