Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 84193038

Kategorie

Stavbyvedoucí

- [9.1. 2018]
Stavební firma z Ostravy hledá Stavbyvedoucího na HPP, více informací na www.k2stavebni.cz

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
• praxe na stavbách minimálně 5 let
• komunikační schopnosti, manažerské myšlení, selský rozum
• zkušenosti s vedením kolektivu, schopnost řízení zaměstnanců
• uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
• řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič
• dobrý zdravotní a duševní stav
• trestní bezúhonnost
• aktivní přístup k řešení problémů
• autorizace výhodou
Náplň práce:
• vedení a realizace stavebních zakázek podle projektové dokumentace
• organizace práce na stavbě, kontrola jednotlivých subdodavatelů
• koordinace jednotlivých činnosti na stavbě jako celku
• vedení stavební dokumentace a administrativa s tím spojená
• dodržování technologických postupů, zásad BOZP a PO na stavbě
• tvorba harmonogramů prací a monitoring stavby
• komunikace s investory
• práce v rámci Moravskoslezského kraje
Nabízíme:
• zázemí stabilní prosperující společnosti
• odpovědnou a zajímavou práci
• práce v mladém přátelském kolektivu
• služební vozidlo
• služební notebook
• služební mobilní telefon
• finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
• prostor pro seberealizaci a osobní růst
• 5 týdnů dovolené

V případě zájmu zasílejte své životopisy s průvodním dopisem o své osobě na k2stavebni@k2stavebni.cz do 20.1.2018.
www.k2stavebni.cz

Telefon:

p.Kotas
604453640

Lokalita:710 00 Ostrava

Vidělo:

75 lidí

Mzda/plat:

Dohodou