Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 84214897

Kategorie

PŘÍPRAVÁŘ / KA

- [9.1. 2018]
Hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici přípraváře.
Požadujeme:
- SŠ, VŠ technického směru, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost.
Náplň práce:
- výběr subdodavetelů na základě technických a cenových nabídek
- kontrola harmonogramů
- příprava podkladů pro stavbyvedoucí
- příprava podkladů pro vedoucího přípravy
Nabízíme:
- velmi dobré a motivační ohodnocení
- možnost dohody na max. flex pracovní době
- penzijní připojištění
- školení
- ubytování
- pracoviště Boskovice, popř. Praha
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis. Děkujeme.

Telefon:

Pavel
720991413

Lokalita:680 01 Blansko

Vidělo:

86 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč