Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 84231714

Kategorie

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE/RECEPČNÍ/SEKRETÁŘKA

- [10.1. 2018]
Místo práce: Brno (v blízkosti OC Futurum)
Práce vhodná i pro studenty!

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání
- psaní na počítači všemi deseti
- velmi dobrá znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- pečlivost, spolehlivost, důslednost a samostatnost, loajalita
- aktivní přístup k práci a časová flexibilita

Pracovní náplň:
- zajištění administrativní podpory
- příprava, vytváření a úprava dokumentů v MS Office
- zápisy z porad, evidence termínů a úkolů podle požadavků
- příprava interních/externích jednání a porad
- správa příchozí/odchozí pošty, třídění a archivace dokumentů
- péče o návštěvy (příprava prostoru pro jednání, zajištění občerstvení)

Nabízíme:
- stabilní práci v prosperující realitní a developerské společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů a prémií
- rozmanitou, zajímavou práci v příjemném kolektivu
- možnost odborného růstu a seberealizace
- pracovní doba cca 20 hodin týdně (4 hod. denně - není podmínkou), dle dohody i více.
- nástup dohodou

V případě zájmu nám prosím zašlete životopis na m.mackova@cedoreal.cz. Děkujeme.

Telefon:

Michaela Šopík Macková
602583853

Lokalita:664 48 Brno venkov

Vidělo:

61 lidí

Mzda/plat:

Dohodou