Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 84232362

ŠIČKA Nýřany - mzda až 24 000 Kč,po zapracování až 27 000 Kč

- TOP - [19.1. 2018]

ŠIČKA Nýřany - mzda až 24 000 Kč,po zapracování až 27 000 Kč - 1
!! STAŇTE SE SOUČÁSTÍ FAURECIE NÝŘANY !!

Uvítáme rádi nového kolegu či kolegyni na této pozici.

Nabízíme náborový příspěvek 7 000 CZK

Pracovní náplň:

• Provádí opravy potahů, které byly poškozeny během výrobního a logistického procesu
• Posuzuje a zajišťuje použitelnost náhradních dílů z neopravitelných sedacích systémů
• Provádí denní zápisy
• Upozorňuje na abnormality ve výrobním procesu
• Spolupracuje při zvyšování kvality výroby

Požadujeme:

• Ukončené střední odborné vzdělání
• Alespoň 3 roky na srovnatelné pracovní pozici
• Zkušenost s prací s kůží výhodou, nikoliv podmínkou
• Práci na 2 směny
• Pečlivost
• Zručnost

Nabízíme:

• Mzdu až 24 000 CZK měsíčně, po zapracování až 27 000 CZK
• Náborový příspěvek 7 000 CZK!!!
• Stravování zdarma
• Příspěvek na dopravu nebo svoz firemním autobusem (např. Plzeň, Stříbro, Horšovský Týn a jiné)
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Služby fyzioterapeuta

a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod!!!!

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás zkontaktujte na telefonním čísle 720 748 654 nebo na mailové adrese faurecia.plzen@faurecia.com

Telefon:

Hana Petrlíková
720748654

Lokalita:330 23 Plzeň-sever

Vidělo:

103 lidí

Mzda/plat:

V textu