Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 84278941

Kategorie

Přijímací technik

- TOP - [18.1. 2018]

Přijímací technik - 1

Přijímací technik - 2
Do skvělého kolektivu autoservisu v Praze 10, přijmeme technika na příjem vozidel a administrativu.
Co požadujeme?
- muž/žena
- základní znalost AJ
- ŘP skupiny B
- Práce na pc
- Technické znalosti
- Chuť do práce

Náplň práce:

- přijem vozidel do opravy a předávání vozidel po opravě
- vytváření zakázek
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- získání přehledu o opravách prováděných v servisech
- organizace práce na dílně, vedení skupiny mechaniků
- pracovní doba: po-pán 8-17

Nabízíme
- práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- motivující finanční ohodnocení