Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 84311589

Kategorie

ŘIDIČ SKLADOVÉ TECHNINY - VZV

- [12.1. 2018]
Pro našeho významného zákazníka ve strojírenském odvětví hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE SKLADOVÉ TECHNIKY - VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha skladové techniky (VZV)
- práce ve směnném režimu (2 směnný/ 3 směnný)

POŽADUJEME:
-platné oprávnění na obsluhu skladové techniky - VZV
- zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
- dochvilnost a pracovitost
- na vzdělání nezáleží

NABÍZÍME:
- plně hrazené ubytování, svozová autobusová doprava zdarma (Příbram- Obořiště- Dobříš, Stará Hut´- Mníšek pod Brdy- Dobříš)!!
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- ubytování 2-3 lůžkové pokoje. Max 20 min pěšky od firmy
- přispěvek na stravu
- práce v hale v čistém prostředí
- 25 dnů dovolené

Mzda: od 19 000kč do 34 000kč
Mzda: HPP: 110-115/Kč/Hod
živnost: 170-180 Kč/Hod

Telefon:

Klára Lacinová
734124905

Lokalita:263 01 Příbram

Vidělo:

75 lidí

Mzda/plat:

V textu