Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 84320005

Kategorie

Pracovník/ice balení výrobků + náborový příspěvek

- [12.1. 2018]

Pracovník/ice balení výrobků + náborový příspěvek - 1
Pro naši pobočku v MOHELNICI přijmeme zaměstnance na skladové (balicí) práce.

NÁPLŇ PRÁCE:
* zodpovědnost za přípravu a balení
* kompletace zboží na palety, balení, etiketování
* práce se skenerem
* vizuální a množstevní kontrola a evidence

OČEKÁVÁME:
* manuální zručnost
* spolehlivost a pracovitost
* znalost práce na PC
* ochotu pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME:
* náborový příspěvek ve výši 5.000,-Kč
* stabilní práci v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti
* 25 dní dovolené
* výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2

Telefon:

Geis CZ s.r.vo.
724451902

Lokalita:789 85 Šumperk

Vidělo:

113 lidí

Mzda/plat:

Dohodou