Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 84326380

Kategorie

Pizzerie La Pisa hledá PIZZAŘE/KU pro pobočku v Benešově

- [12.1. 2018]

Pizzerie La Pisa hledá PIZZAŘE/KU pro pobočku v Benešově - 1

Pizzerie La Pisa hledá PIZZAŘE/KU pro pobočku v Benešově - 2
Pizzerie La Pisa hledá PIZZAŘE/KU pro pobočku v Benešově - 3
Pro pobočku pizzerie La Pisa v Benešově u Prahy, přijmeme kolegy na pozici Pizzař/ka.

Lokalita: Benešov
Náplň práce: Jedná se o práci v otevřené kuchyni s ruční přípravou pizzy o průměru 40cm. Pizzu připravujeme v elektrické peci z vybraných italských surovin.
Finanční ohodnocení: od 1500(čistého),-kč/den
Nástup: IHNED

Požadujeme:
- Praxe na pozici pizzaře podmínkou ( máte-li kratší praxi - rádi Vás zaučíme)
- příjemné vystupování
- spolehlivost
- samostatnost
- flexibilita
- proaktivní přístup k práci
- čistý trestní rejstřík
- potravinářský průkaz

Co Vám za to můžeme nabídnout:
- Zaškolení od profesionálů s více jak 20ti letou praxí v oboru

- práci v novém prostředí
- lidský přístup
- mladý kolektiv

volejte : 773 634 569, 731 461 334

Telefon:

Martin Mates
773634569

Lokalita:256 01 Benešov

Vidělo:

54 lidí

Mzda/plat:

1 500 Kč