Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 85717831

Kategorie

Zedník

- [13.2. 2018]
Firma OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dlouholetou praxí na trhu, zaměřující se na automobilový a strojírenský průmysl.

Místo pracoviště: Středočeský kraj
Náplň práce: stavba vnitřních i vnějších prostor budov
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Výhodné platové podmínky

Požadujeme:
- vyučen v oboru zedník nebo praxe min. 1 rok v tomto oboru
- zručnost, flexibilita
- spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
- zdravotní způsobilost

Nástup možný ihned!

V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše náborové centrum na tel. číslech 778 062 456, 775 250 167.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Telefon:

Helena
778062456

Lokalita:293 01 Mladá Boleslav

Vidělo:

108 lidí

Mzda/plat:

V textu