Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 85788545

Kategorie

ŘIDIČ sk. B do 3,5 tuny pro vnitrostátní dopravu

- [14.2. 2018]

ŘIDIČ sk. B do 3,5 tuny pro vnitrostátní dopravu - 1
Hledáme řidiče, na dodávku pro vnitrostátní dopravu pro rozvoz každodenních zásilek se stálou trasou.

Pracovní náplň:
Jezdí se každý den od pondělí do pátku. Víkendy volné.
Místo první nakládky a poslední vykládky Jihlava, denní nájezd okolo 200 Km s počtem vykládek cca 10 – 15.
Komunikace s dispečerem, vyplňování knihy jízd, přepravních listů. Nakládka, vykládka zboží – předání zákazníkovi.

Požadujeme:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (praxi v řízení alespoň 2 roky)
Komunikativnost, flexibilita.
Pojištění odpovědnosti zaměstnance.
Bydliště nejlépe Havlíčkův Brod, Jihlava a okolí.

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení s dalšími výhodami.
Platové ohodnocení od 17 000 – 25 000 Kč/měsíc
Práci na plný úvazek.

Benefity:
Firemní mobilní telefon, internet, tablet a další výhody.

Nástup možný březen – duben 2018

V případě zájmu posílejte své životopisy do prvního kola výběrového řízení na email: info@lbtransfer.cz

Telefon:

Laube
724047027

Lokalita:586 01 Jihlava

Vidělo:

280 lidí

Mzda/plat:

V textu