Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 85790343

Kategorie

Řidič/doručovatel

- [15.2. 2018]

Řidič/doručovatel - 1
Stabilní, uznávaná společnost s dlouholetou tradici
hledá pracovníky na pozici:
Doručovatel/řidič
Místo výkonu práce: Praha
Nabízíme:
- Pracovní smlouvu
- Atraktivní plat(vysoký základ + pravidelné bonusy)
- Trvalá práce, ve velké stabilní společnosti
- Reálné možnosti rozvoje
- Školení
Očekáváme:
- připravenost na práci v dvousměnném provozu (ranní, odpolední)
- ŘP sk.B
- schopnost bezpečné a optimalní jízdy,
- komunkační schopnosti, otevřenost na práci s lidmi
- energičnost, podnikavost
Pracovní náplň:
- nákladka v obchodě
- doručení na adresu zákazníka ( potraviny)
- obsluha služebního vozu ( do 3.5t)
- doručení nákupů na uvedené místo
- profesionální zákaznický servis
- přijetí plateb od zákazníka (obsluha platebního terminálu)
Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: m.jurek@stepupsearch.com.
Děkujeme.

Telefon:

Kateřina S.
722523968

Lokalita:100 00 Praha 10

Vidělo:

129 lidí

Mzda/plat:

Dohodou