Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 85817919

Kategorie

Obsluha svařovacího robota 100-130Kč

- [15.2. 2018]

Obsluha svařovacího robota 100-130Kč - 1

Obsluha svařovacího robota 100-130Kč - 2
POŽADUJEME
Praxi na obdobné pozici
Výhodou svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) - není podmínkou!
Práce na 3 směny (po-pá)
Doprava zajištěna - autobusová doprava zdarma (ze 3 směrů: Slaný - Kladno- Budyně nad Ohří)
NABÍZÍME
Základní mzda 100,-Kč/hod
Bonus 0 - 30,-Kč/hod
15% příplatek za noční
6,-Kč/hod příplatek za odpolední
Dotované stravování
5 týdnů dovolené
Firemní školka!!
Ubytování zajištěno
Týdenní zálohy

NÁPLŇ PRÁCE
Obsluha svařovacích robotů, zakládání přípravků
Základní ošetření a údržba svařovacích robotů
Konečná úprava svárů

Telefon:

Agentura Triangle
607034111

Lokalita:274 01 Kladno

Vidělo:

52 lidí

Mzda/plat:

130 Kč