Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 88473514

Kategorie

Pozice - obsluha úseku copycentra a tisku

- [17.4. 2018]

Pozice - obsluha úseku copycentra a tisku - 1
náplň:
obsluha zákazníků - kopírování a tisk dokumentů, vazby, laminace, dokončovací práce. Příjem zakázek, vyřizování zakázek, komunikace se zákazníky

požadujeme:
komunikativnost
příjemné vystupování
chuť k práci a učení novým věcem
odolnost vůči stresu
pracovitost
rychlost
pečlivost
zručnost
samostatnost
znalost práce na PC

co nabízíme:
práce v příjemném kolektivu
zázemí stále se dynamicky rozvíjející firmy
práce na HPP na úplný i částečný úvazek

Telefon:

Lukáš Dašek
602394483

Lokalita:251 01 Praha - východ

Vidělo:

35 lidí

Mzda/plat:

Dohodou