Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 88485307

Kategorie

Profesionál v oboru gastronomie

- [17.4. 2018]
Dobrý den, hledáme touto cestou opravdového profesionála s praxí v oboru gastronomie,který má kontakty na vyhledávání a zřizování rychlých občerstveních, nebo i podobných provozů,na zajímavých místech v Praze a který by se v případě svého zájmu chtěl i zapojit do tohoto druhu podnikání? Jsme firma v tomto oboru s dlouholetými zkušenostmi a zázemím v centru Prahy.

Telefon:

Karel
602320658

Lokalita:120 00 Praha 2

Vidělo:

43 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
La Pisa pizzerie hledá pizzaře - PRAHA -Černý Most - [19.4. 2018]
La Pisa pizzerie hledá pizzaře - PRAHA -Černý Most
Do zavedené pobočky pizzerie La Pisa na Černém Mostě, přijmeme kolegy na pozici Pizzař/ka. Náplň práce: Jedná se o práci v otevřené kuchyni s ruční přípravou pizzy o průměru 40cm. Pizzu připravujeme v elektrické peci z vybraných italských surovin. Převážná většina objednávek je doručována formou ...

V textu Praha 9
198 00
37 x

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA PRO PYTLOUN HOTEL LIBEREC - [5.4. 2018]
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA PRO PYTLOUN HOTEL LIBEREC
Náplň práce: OD 10:00 DO 23:00 PO-PÁ Příprava restaurace na každodenní provoz. Příprava coffeebreaků. Obsluha hostů během snídaní, obědů, večeří nebo coffeebreaků. Prezentace a servis nápojů. Evidence a kontrola zásob. Spolupráce s ostatními odděleními – kuchyň, technické oddělení, recepce a ...

20 000 Kč Liberec
460 01
60 x

La Pisa pizzerie hledá Pizzaře - Pizzařku - Černý Most - [25.3. 2018]
La Pisa pizzerie hledá Pizzaře - Pizzařku - Černý Most
Do zavedené pobočky pizzerie La Pisa na Černém Mostě, přijmeme kolegy na pozici Pizzař/ka. Jedná se o práci v otevřené kuchyni s ruční přípravou pizzy o průměru 40cm. Pizzu připravujeme v elektrické peci z vybraných italských surovin. Finanční ohodnocení: od 1500 (čistého),-Kč/den Nástup: IHNE ...

1 500 Kč Praha 9
198 00
133 x