Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 89424191

Kategorie

Technik kvality / kvalitář

- TOP - [22.5. 2018]

Technik kvality / kvalitář - 1
Společnost Koever CZ s.r.o. zabývající se výrobou plastových dílů pomocí rotačního tváření, přijme do svého týmu zaměstnance na HPP na pozici:
Technika kvality - pouze muže (z důvodu občasné manipulace s břemenem)
AGENTURY PROSÍM NEVOLAT!!!
Pracovní náplň:
- Správa, integrace a kontrola firemních postupů
- Vyhodnocování reklamací
- Vyhodnocování neshod
- Aplikace nástrojů kvality
- Vedení dokumentace
- Školení zaměstnanců
Naše požadavky:
- Středoškolské vzdělání technického směru
- Znalost výrobních výkresů
- Znalost práce na PC – zejména MS Office, ERP systém výhodou
- Znalost NJ - občasná komunikace s mateřskou pobočkou v německém jazyce
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Časová flexibilita
- Teamový duch
- Možno i absolvent se smyslem pro disciplínu a chutí učit se novým věcem
Výhodou
- Zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe automotive
- Znalost FMEA, KVP, SPC
- Znalost ISO 9001
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- Nástupní plat 33 000 Kč
- Práce v mladém kolektivu v dynamicky se rozvíjející a silné společnosti
- Spolupráce s pobočkami v Německu
- Zaškolení do tématiky oboru
- Hrazené jazykové a profesní kurzy
- Zaměstnanecké bonusy (stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na životní pojištění, prémie)
- Možnost kariérního a profesního růstu

Telefon:

Jakub Jirásek
774456446

Lokalita:252 66 Praha - západ

Vidělo:

411 lidí

Mzda/plat:

33 000 Kč