Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 89488218

Kategorie

Administrativni pracovnice

- [12.5. 2018]
Prijmem zeny do kancelare v Mladá Boleslav na HPP i na dohodu
Nemcina vitana dobre platove ohodnoceni.Nastup ihned

Telefon:

Callidus
777764767

Lokalita:293 01 Mladá Boleslav

Vidělo:

55 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Administrativní pracovnice - [21.5. 2018]
Přijmeme administrativní pracovnici, požadujeme: znalost práce na PC, ŘP sk. B, Iniciativa, zodpovědnost. Vše ostatní naučíme. Náplň práce: skladová evidence, fakturace, správa eshopu. Možné i na zkrácený úvazek.

15 000 Kč Brno
619 00
9 x

Administrativní pracovnice - [7.5. 2018]
Hledáme administrativní pracovnici do zaběhlé firmy v Brně: Požadujeme: Znalost programu Pohoda Perfektní znalost programu Excel Učetní znalosti Časová flexibilita Odolnost proti stresu Znalost personalistiky Životopisy zasílejte na spoluprace@top1taxi.cz Nabízíme : příjemné prostře ...

20 000 Kč Brno
602 00
131 x

administrativní pracovník/pracovnice fakturantka - [3.5. 2018]
Náplň práce: fakturantka, pomocná účetní,asistentka: Připojte se k nám a podílejte se provozu internetového obchodu. Hledáme administrativní pracovnici na plný nebo částečný úvazek (po dohodě 4 nebo 6 hod), na administrativní činnost spojenou s chodem kanceláře, zejména přípravu a vystavování F ...

27 000 Kč Rokycany
337 01
72 x

Administrativní pracovnice pro správu technické dokumentace - [27.4. 2018]
Výrobní společnost z Brna přijme pracovnici pro podporu archivace technické dokumentace. Jedná se o práci administrativní povahy, práce s firemním informačním systémem, elektronická a papírová archivace firemních dokumentů. Požadujeme SŠ, SOU vzdělání, znalost práce na PC a s programy MS Office, och ...

22 000 Kč Brno
615 00
45 x