Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 89510891

Kategorie

Hledáme účetní

- TOP - [20.5. 2018]
Malá firma se sídlem na Zličíně hledá schopnou svědomitou účetní na 2 max.3 dny v týdnu.
Plat dle dohody.
Telefon : 602224937
e.mail info@scanbistrade.cz

Telefon:

Pavel Loužecký
602224937

Lokalita:150 00 Praha 5

Vidělo:

90 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Výpomoc do kanceláře - [10.5. 2018]
Hledáme kolegyni/kolegu na zkrácený úvazek nebo na dohodu - cca 16 hodin týdně Vzdělání: středoškolské s maturitou, znalost AJ nutná. Popis činnosti: komunikace se zákazníky a dodavateli, příprava podkladů pro účetní, fakturace. Životopis v AJ zašlete na email: sevrankova@mplifts.com, případné dota ...

Dohodou Brno
612 00
56 x

hledáme účetní fakturantku - [9.5. 2018]
Hledáme účetní fakturantku se znalostí administrativních procesů firmy, skladové hospodářství apod.

28 000 Kč Louny
440 01
144 x

Administrativní pracovnice - [7.5. 2018]
Hledáme administrativní pracovnici do zaběhlé firmy v Brně: Požadujeme: Znalost programu Pohoda Perfektní znalost programu Excel Učetní znalosti Časová flexibilita Odolnost proti stresu Znalost personalistiky Životopisy zasílejte na spoluprace@top1taxi.cz Nabízíme : příjemné prostře ...

20 000 Kč Brno
602 00
133 x

administrativní pracovník/pracovnice fakturantka - [3.5. 2018]
Náplň práce: fakturantka, pomocná účetní,asistentka: Připojte se k nám a podílejte se provozu internetového obchodu. Hledáme administrativní pracovnici na plný nebo částečný úvazek (po dohodě 4 nebo 6 hod), na administrativní činnost spojenou s chodem kanceláře, zejména přípravu a vystavování F ...

27 000 Kč Rokycany
337 01
75 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Administrativa
Nápověda, Dotazy, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze