Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 89540820

Kategorie

Projektant (ka)/Kreslič (ka), CAD 2D

- [14.5. 2018]
Pracovní náplň:
kreslení v autocadu, převážně rodinné domy, pozemní stavby
Místo pracoviště: Pardubice
Požadujeme:
spolehlivost, zoodpovědnost, min. 2-3 dny v týdnu, vzdělání popřípadě praxe ve stavebním oboru
Nabízíme:
nástup možný IHNED, mladý, rozvíjející se kolektiv
možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
e-mail: fandapycha@gmail.com
mobil: 737 313 179 , 739 314 587

Telefon:

F.P.
737313179

Lokalita:533 53 Pardubice

Vidělo:

40 lidí

Mzda/plat:

Dohodou