Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 89551365

Kategorie

Prodavačka 150Kč/hod. čistého

- [14.5. 2018]

Prodavačka 150Kč/hod. čistého - 1
Prodavačka – 150 Kč/hod. čistého.
Místo výkonu práce:Českomoravská 8, 190 00 Praha9-Balabenka
Náplň práce: dle zařazení - pokladna, chlazený úsek, doplňování zboží
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden, všední dny 7.30 - 20.00, víkend 7:30 - 20:00
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, pracovní nasazení, čistý trestní rejstřík
Nabízíme: HPP, práci v příjemném kolektivu, zázemí úspěšné společnosti s dobrou perspektivou, odborné zaškolení na náklady společnosti, možnost kariérního růstu, firemní benefity.
Více na tel.725593395

Telefon:

Pavel
725593395

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

108 lidí

Mzda/plat:

V textu