Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 89553501

Kategorie

OBCHODNÍ ŘEDITEL

- [14.5. 2018]

OBCHODNÍ ŘEDITEL - 1
Firma zabývající se realizací fotovoltaických elektráren pro rodinné domy hledá vhodného uchazeče na pozici Obchodní ředitel.

Pracovní náplň:
- obchodní činnost vedoucí k získávání nových zakázek (vyhledávání klientů, uzavírání smluv)
- vedení a vytváření fungujícího obchodního týmu
- komunikace s klienty a vedením společnosti

Za dobře odvedenou práci a obchodní úspěchy nabízíme vysoké finanční ohodnocení.
Mezi benefity, které nabízíme patří mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba, po zapracování firemní auto. Nejsou nutné žádné jazykové znalosti. Požadujeme řidičský průkaz sk.B.
Zkušenost s obchodem a vedením lidí velkou výhodou.
Nástup množný ihned.
V případě zájmu volejte 704538399, nebo pište na mail info@sun4me.cz

Telefon:

Michaela
704538399

Lokalita:720 00 Ostrava

Vidělo:

52 lidí

Mzda/plat:

Dohodou