Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 89561730

Kategorie

Učetní

- [14.5. 2018]
Hledám odpovědného zástupce pro svou vázanou živnost na poskytování účetnictví / účetního poradenství. Předem děkuji za Vaše nabídky včetně Vámi očekávaného finančního ohodnocení.

Telefon:

Fikapa s.r.o.
775300760

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

47 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
REFERENT/KA PŘEDPISU NÁJEMNÉHO BD A SVJ - [22.5. 2018]
SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ V OBLASTI FACILITY MANAGEMENTU (SPRÁVY A ÚDRŽBY DOMOVNÍHO BYTOVÉHO FONDU – BD A SVJ) HLEDÁ PRACOVNÍKA NA POZICI: REFERENT/KA PŘEDPISU NÁJEMNÉHO BD A SVJ NÁPLŇ PRÁCE: EVIDENCE PŘEDPISU ÚHRAD SPOJENÝCH S UŽÍVÁNÍM BYTU ZPRACOVÁNÍ VYÚČTOVÁNÍ SLUŽEB SPOJENÝCH S UŽÍVÁNÍM BYTU ...

V textu Praha 8
181 00
15 x

Účetní s praxí - [13.5. 2018]
Hledám účetní s praxí na částečný úvazek. Znalost práce v programu Stereo nebo Duel je výhodou. Ideální pro důchodkyně nebo maminky na mateřské, pracovní dobu je možné přizpůsobit. Kancelář je v Třebotově na Praze - západ.

Dohodou Praha - západ
252 26
53 x

účetní - TOP - [18.5. 2018]
Hledáme posilu do našeho týmu na pozici všeobecná účetní na HPP se znalostí programu pohoda. Náplň práce: - evidence a kontrola účetních dokladů - zadávání dokladů do systému - párování došlých plateb - účtování interních dokladů - zpracování daňových přiznání - komunikace s daňovými poradc ...

Nerozhoduje Praha 2
120 00
119 x

Účetní - [10.5. 2018]
Náplň práce: účtování faktur, cestovní příkazy, zpracování bankovních výpisů, vedení pokladny, majetkové vyrovnání. Požadavky:ÚSO/SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou), praxe na pozici účetní nebo fakturantky min. 1 rok , znalost účetnictví a dané legislativy, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlo ...

25 000 Kč Praha 3
130 00
60 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Finance a ekonomika
Nápověda, Dotazy, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze