Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 89580235

Kategorie

Skladník / Řidič VZV

- [15.5. 2018]
Jsme profesionální personálně poradenská společnost s mnohaletou zkušeností na trhu práce.

Spolupracujeme se světovým lídrem, s preferovaným partnerem největších výrobců automobilů, kteří oceňují jeho provozní dokonalost a technologické znalosti.

Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici skladník / řidič vzv

Náplň práce:

. správně uskladňovat a vyskladňovat materiál a hotové výrobky
. vykládat dovezený materiál a svážet ho do skladu
. zavážet linku výrobním materiálem dle požadavků výroby
. připravovat + nakládat hotové výrobky pro expedici

Požadujeme:

. praxe min. 1 rok na obdobní pozici
. průkaz na VzV velkou výhodou
. ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu
. dochvilnost a nulovou absenci

Nabízíme:
. atraktivní finanční ohodnocení(v průměru 21000 Kč v čistém/ měsíc) + příplatky, bonusy..
. příspěvky na vlastní bydlení ( po zkušební době)
. možnost přesčasu
. možnost týdenních záloh
. práci v přátelském kolektivu

Poskytujeme:

. zvýhodněné ubytování
. bezplatní dopravu firemním autobusem do/z práce
. 1x za směnu teplé jídlo v kantýně podniku zdarma

Pokud vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat emailem na: gombitova@pavmart-psv.cz nebo na tel. číslo: (+420) 702 191 075.

Telefon:

Michaela Gombitová
702191075

Lokalita:326 00 Plzeň

Vidělo:

63 lidí

Mzda/plat:

V textu