Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 89634699

Kategorie

Technik/přípravář Infrastruktura Praha

- [16.5. 2018]
Popis pozice:
Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici technika/přípraváře na zakázky infrastruktury a zemních prací.

Požadavky:
– VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření– výborné organizační schopnosti– výborná znalost PC (Excel, Word, …)
– samostatnost
– řidičský průkaz sk. B
– praxe výhodou, ale pozice vhodná i pro absolventy
– čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- práce na ŽL nebo HPP
- motivující práci v rozvíjející se firmě
- zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek
- NTB, telefon, služební vůz (možnost využití pro soukromé účely)
- nástupní plat od 25.000kč

Termín nástupu dle dohody, možno ihned.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, těšíme se na Vaši odpověď.
E-mail: info@eltico.cz

Telefon:

Eltico s.r.o.
777317447

Lokalita:148 00 Praha 4

Vidělo:

19 lidí

Mzda/plat:

V textu