Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 89645943

Kategorie

Provozní technik - Most

- [16.5. 2018]

Provozní technik - Most - 1
Firma Rilancio s.r.o. hledá do svého týmu Provozního technika

Náplň:

- Zajištění technické správy budovy

- Běžná údržba objektu včetně drobných manuálních oprav

- Pravidelné kontroly technologií (chlazení, elektro, vzduchotechnika …)

Požadujeme:

- Elektro vzdělání

- Vyhlášku 50 min. §6 výhodou

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Manuální zručnost

- Spolehlivost, všestrannost, zodpovědnost

Nabízíme:

- Dlouhodobou spolupráci v české rostoucí rodinné společnosti

- Profesní růst

- Zajímavé platové podmínky

- Odborná školení

- Letní dovolená

- Náborový příspěvek

- Nástup dle dohody

- Životopisy zasílejte na adresu: info@rilancio.cz

Telefon:

Jana Škvarková-Rilancio s.r.o.
702126260

Lokalita:434 01 Most

Vidělo:

47 lidí

Mzda/plat:

Dohodou