Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 89695925

Kategorie

Práce v Pardubicích výroby: možnost i pro páry v Panasonic

- TOP - [24.5. 2018]

Práce v Pardubicích výroby: možnost i pro páry v Panasonic - 1
Začněte pracovat v Pardubicích (ČR) jako operátor výroby! Náplní vaší práce bude údržba a obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování, jakož i kontrola kvality výrobků. Předchozí praxe není nutná, středoškolské technické / elektrotechnické vzdělání nebo praxe ve výrobě jsou výhodou. Získejte stabilní plat až 23 500 Kč a další výhody, které tato práce nabízí!

Náplň práce:
- Výroba rádií, autorádií a elektrosoučástek
- Obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování
- Pravidelná údržba strojů
- Kontrola kvality výrobků

Nabízíme vám:
- Ubytování a dopravu zdarma
- Stabilní výdělek až 23 500 Kč
- Místo u celosvětově známé značky
- Výkonnostní a docházkové bonusy
- Možnost začít získávat zkušenosti i bez předchozí praxe
- Čisté a klimatizované pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity – slevy na výrobky společnosti, lístky do divadla

Telefon:

EXPRESS PEOPLE
232232555

Lokalita:760 01 Zlín

Vidělo:

85 lidí

Mzda/plat:

23 500 Kč