Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 89695987

Kategorie

Řidič odvozní soupravy-lesovozu

- [17.5. 2018]

Řidič odvozní soupravy-lesovozu - 1
Řidič nákladního automobilu
hledáme vhodného pracovníka na pozici řidiče odvozní soupravy na dříví
Náplň práce:
- přeprava dřevěné kulatiny v oblasti Moravy a Rakouska (auto s HR+vlek)

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání
- řidičský průkaz skupiny C+E
- kartu do dig.tachografu
- profesní osvědčení
- zdravotní způsobilost
- spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení
- ochota pracovat přesčas
- praxe není nutná - možnost zaučení
Nabízíme:
- práce od pondělí do pátku - víkendy volné
- stanoviště Rosice nebo možnost parkování doma - dle dohody
- práci na HPP, nástup ihned
- 40.000 až 50.000 Kč hrubého
- motivační složku mzdy (závisí na množství odvozeného dřeva)

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu vrzalradim@centrum.cz, do předmětu emailu uvádějte: řidič nebo volejte na tel.777150560

Telefon:

Rinea
777150560

Lokalita:664 81 Brno venkov

Vidělo:

313 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč