Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 89717862

Kategorie

Pokladní čerpací stanice

- [18.5. 2018]
Hledáme do svého kolektivu zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici
POKLADNÍ. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme práci na plný úvazek, na dobu neurčitou,příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte.

Telefon:

Zdenek Vorasický
733628321

Lokalita:463 34 Liberec

Vidělo:

50 lidí

Mzda/plat:

23 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Pokladní, obsluha čerpací stanice - [4.5. 2018]
Pokladní, obsluha čerpací stanice
Hledáme zaměstnance pro čerpací stanici Benzina Jižní spojka, Praha 4 na pozici obsluha, pokladní. Práce na směny ve dvojici. Požadujeme samostatnost, pečlivost, flexibilitu, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem. Čistá mzda 21.000Kč + bonusy.

21 000 Kč Praha 4
140 00
62 x

Obsluha čerpací stanice - [1.5. 2018]
Přijmeme ihned obsluhu čerpací stanice - pokladní na ČS OMV Praha 4 - Zálesí. Požadujeme příjemné vystupovaní, komunikativnost, flexibilitu a předchozí zkušenost za pokladnou výhodou. Nabízíme práci v mladém kolektivu, krátký dlouhý týden.

22 000 Kč Praha 4
142 00
88 x

Obsluha ČS Křižanov - [17.4. 2018]
Náplň práce: obsluha čerpací stanice, komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s finanční hotovostí , platebními kartami, příjem a doplňování zboží, drobný úklid. Požadujeme: spolehlivost a zodpovědný přístup, chuť učit se novým věcem, příjemné vystupování. Min. praxe - zkušeno ...

20 000 Kč Žďár nad Sázavou
594 51
202 x

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE , Praha 9 Hloubětín - [4.4. 2018]
Náplň práce: obsluha čerpací stanice, komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s finanční hotovostí , platebními kartami a EET, odpovědnost za odvod tržeb ( hmotná odpovědnost ), doplňování zboží, drobný úklid vnitřních prostor. Požadujeme: vyučení, čistý rejstřík, spolehlivost ...

23 500 Kč Praha 9
190 00
189 x