Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 90701076

Kategorie

ŘIDIČ SKLADOVÉ TECHNIKY (VZV, VNA, retrak)

- TOP - [24.6. 2018]
Nabízíme:
- plně hrazené ubytování, svozová autobusová doprava zdarma (Příbram- Obořiště- Dobříš, Stará Huť- Mníšek pod Brdy- Dobříš)!!
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- ubytování 2-3 lůžkové pokoje. Max 20 min pěšky od firmy
- přispěvek na stravu
- práce v hale v čistém prostředí
- 25 dnů dovolené
-HPP: 110-115 Kč/hod.
-živnost: 170-180 Kč/hod.
- i bez praxe na VZV, tzn. s čerstvým řidičákem na VZV

Náplň práce:
- oblsuha skladové techniky (VZV)
- práce ve směnném režimu (2 směnný/ 3 směnný)

Požadujeme:
- na vzdělání nezáleží
- platné oprávnění na obsluhu skladové techniky - VZV
- zdravotně způsobilé členy výrobního týmu
- dochvilné a spolehlivé pracovníky

Telefon:

Práce
734242893

Lokalita:263 01 Příbram

Vidělo:

87 lidí

Mzda/plat:

V textu