Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 90721549

Kategorie

Recepční pro hotel v Praze

- [12.6. 2018]

Recepční pro hotel v Praze - 1
Pro náš tým v Kings Apartments na Praze 8 hledáme vhodného uchazeče/ uchazečku na pozici recepční. Očekáváme reprezentativní vystupování, zodpovědný přístup, spolehlivost, časovou flexibilitu a ochotu se učit. Jazyková vybavenost angličtina + další jazyk. Nabízíme Vám zajímavou práci v moderně vybaveném hotelu a přátelském kolektivu. Její náplní bude komunikace s klienty, zajištění chodu recepce, obsluha počítače v rozsahu uživatelských znalostí - tzn. vyřizování emailů, obsluha internetové prezentace hotelu na stránkách agentury pro on-line rezervaci ubytování (Booking.com) atd. Uchazečům o tuto pozici nabízíme DPP, práci v cyklu krátký - dlouhý týden a nástupní plat 20 tisíc kč.

Další informace Vám podá a na otázky odpoví pan Dostál na níže uvedených kontaktech (na email prosíme o zasílání případných nabídek):

management@kingsapartments.eu
+420 731 605 440

Telefon:

Dostál
731605440

Lokalita:186 00 Praha 8

Vidělo:

36 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
RECEPČNÍ - [15.6. 2018]
Přijmeme do hotelu Racek, Podolské nábřeží, Praha 4 recepční. Požadujeme znalost alespoň jednoho cizího jazyka, flexibilitu, příjemné vystupování,vhodné i pro absolventy, praxe výhodou. Nabízíme zaměstnanecké benefity, velmi dobré zázemí a kolektiv.

25 000 Kč Praha 4
147 00
39 x

Hledáme usměvavou recepční do hotelu v Jihlavě - TOP - [23.6. 2018]
Do krásného hotelu blízko centra Jihlavy,hledáme pani nebo slečnu,se znalostí Aj nebo Nj.Znalost obou vítána.Máme pohodový,skvělý kolektiv,který potřebuje pomoct.Pokud máte chuť pracovat a jste z blízkého okolí Jihlavy,nebo z Vysočiny,zavolejte prosím na číslo 776762162.Nabizime i možnost ubytování. ...

20 000 Kč Jihlava
586 01
147 x

Denní recepční - TOP - [18.6. 2018]
Hledáme denní recepční pro hotel v Praze 9, nástup od 1.5.2018, požadujeme AJ,práce s PC. HPP nebo ŽL,dohodamožná. Mzda 17.000 Kč čistého + osobní ohodnocení. Nabídky zasílejte na info@tophostel.cz

17 000 Kč Praha 9
190 00
105 x

RECEPČNÍ DO HOTELOVÉHO ŘETĚZCE PYTLOUN - [12.5. 2018]
Náplň práce: Podílet se na chodu recepce s cílem zajistit kvalitu služeb Zajištění služeb souvisejících s příjezdem a odjezdem hostů Profesionální komunikace v cizím jazyce s hosty Práce s hotelovým rezervačním systémem Previo Péče o hosty, osobně neb ...

20 000 Kč Liberec
460 01
75 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Pohostinství a ubytování
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze