Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 90736022

Kategorie

Obsluha čerpací stanice LPG BRNO. 100 Kč/hod + stravenky

- [13.6. 2018]
TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG v Brně Černovicích. Požadujeme čistý trestný rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Pouze pro zájemce s částečným (plným) invalidním důchodem, starobním důchodem. Nabízíme 100,- Kč/hod + příplatky svátky, so,ne. Stravenky v hodnotě 109 Kč. Nenáročná klidná práce. tel: 777 364 414, smatlak@tomegas.cz

Telefon:

Lukáš
777364414

Lokalita:618 00 Brno

Vidělo:

38 lidí

Mzda/plat:

19 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obsluha čerpací stanice LPG BRNO Troubsko 100 Kč/h,stravenky - [13.6. 2018]
Obsluha čerpací stanice LPG BRNO Troubsko 100 Kč/h,stravenky
TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG v Brně - Troubsku. Požadujeme čistý trestný rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Pouze pro zájemce s částečným (plným) invalidním důchodem, starobním důchodem. Nabízíme 100,- Kč/hod + příplatky svátky, so,ne. Prémie. Stravenky v hodnotě 1 ...

19 000 Kč Brno
642 00
75 x

Obsluha čerpací stanice - [6.6. 2018]
Přijmeme milou a spolehlivou pracovnici/pracovníka na pozici obsluha čerpací stanice Mol Praha 5 Zbraslav. Nástup možný ihned.Dobré platové ohodnocení+ stravenky.Krátký/ dlouhý týden, nonstop provoz.

23 000 Kč Praha 5
156 00
33 x

Prodavač/obsluha čerp.stanice - [5.6. 2018]
Náplň práce: obsluha čerpací stanice PASOIL - Tlučná, komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s finanční hotovostí , platebními kartami a EET, odpovědnost za odvod tržeb ( hmotná odpovědnost ), doplňování zboží, drobný úklid vnitřních prostor. Požadujeme: vyučení, čistý rejstř ...

15 600 Kč Plzeň-sever
330 17
59 x

Obsluha čerpací stanice LPG Ústí n.L. 85,- Kč/hod - TOP - [31.5. 2018]
TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG v Ústí nad Labem, ulice Přístavní 61, požadujeme praxi v obchodu, čistý trestný rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Pouze pro zájemce s částečným (plným) invalidním důchodem. Nabízíme 85,- Kč / hod + příplatky svátky, so,ne. Nástup možný ...

13 000 Kč Ústí nad Labem
400 07
102 x