Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 90749960

Kategorie

OSTRAHA- Obchodního domu

- [13.6. 2018]
Přijmeme 2-4 pracovníky pro ostrahu obchodního domu v KOLÍNĚ !!!
Nástup od 1.7.2018
pracovní doba 7,00-22,00
90-95 na hodinu
Výpis z Trestního rejstříku
Potravinářský průkaz
Certifikát strážný(není podmínkou je možné zařídit u naší společnosti)

Kontaktní osoba:Gabriela Šolcová tel.720023353 e-mail Gabriela.solcova@marcogroup.cz

Telefon:

Gabriela
720023353

Lokalita:280 01 Kolín

Vidělo:

39 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Ostraha obchodního centra Praha 4 a 5 -náborový příspěvek - [24.4. 2018]
Náplň práce: ostraha obchodního centra pochůzková a kontrolní činnost komunikace se zákazníky obchodního centra Požadujeme: trestní bezúhonnost věk nad 18 let dobrou fyzickou kondici příjemné a profesionální vystupování certifikát Strážný výhodou (lze dodělat u společnosti) Nabízíme: ...

V textu Praha 5
152 00
66 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Obrana a bezpečnost
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze